Школа англійської мови «Speak Now»

Школа англійської мови «Speak Now»

Speak Now — мовна школа, яка навчає спілкуванню англійською мовою у Києві. Розмовляти можна і з самим собою, а ось для спілкування потрібен ще хтось. У нашому випадку — це і кваліфіковані викладачі, що створюють доброзичливу атмосферу на занятті, і колеги-студенти в групі, які допомагають урізноманітнити коло спілкування англійською мовою. Заняття з носіями мови дають можливість повністю зануритися у мовне середовище, збагативши свій словниковий запас найсвіжішими розмовними зворотами. Затишні аудиторії в центрі Києва біля метро Театральна, різноманітні навчальні ресурси і комунікативна методика навчання роблять процес вивчення цікавим, легким і пізнавальним. Все це позначається на кінцевому результаті, яким є вільне і грамотне спілкування іноземною мовою.

Наша школа використовує комунікативну методику навчання англійської мови, яка сприяє швидкому й ефективному запам'ятовуванню лінгвістичних конструкцій, збільшення активного запасу слів і виробляє звичку мислити англійською мовою, а значить і спілкуватися без зайвих зусиль.

Заняття (в групах, в парах або індивідуально) проходять у невимушеній дружній атмосфері. Викладачі, будь то випускники ВНЗ Києва або носії мови, і студенти максимально занурюються в спілкування англійською незалежно від рівня володіння мовою. Таким чином навіть на початковому етапі навчання більшу частину заняття (80%) студенти спілкуються англійською мовою.