Питання і відповіді

Так. У нас існує можливість помісячної оплати. Але пам’ятайте, що при оплаті вартості всього курсу, Ви отримуєте знижку 10%

Так, можлива. Деталі уточняйте у менеджера по телефону.

Так, звичайно. Кошти повернемо з моменту, коли клієнт попередив про неможливість навчатися далі (повернення за невикористані заняття). Але ми завжди раді відновити нашу співпрацю, якщо у клієнта з’явиться така можливість.

Не більше 8. Це принципова позиція нашої школи для більш якісного вивчення англійської.

Ні, не залежить. Ціна зафіксована в залежності від формату навчання (індивідуально, у парі, в групі), а не від рівня студента.

На етапі тестування та усного спілкування, ми визначаємо реальний рівень володіння англійською мовою. Ми також розуміємо, що рівень групи - це рівень "середньої ланки". Тому намагаємось формувати групи максимально "рівними".

Звичайно. Більше того, існує формат навчання в парі. Це коли з викладачем Ви займаєтесь зі своїм товаришем, родичем або близькою людиною. Вартість таких форматів вказана на сторінці Ціна з приміткою "у парі".

Це люди, які окрім профільної освіти або проживали тривалий час в англомовних країнах, або проходили курси та мають відповідний досвід викладанняю При відборі викладачів, які будуть працювати в школі, ми звертаємо увагу на особисті якості людини.

З актуальними цінами на курси можна завжди ознайомитися у розділі "Ціна"

Час заняття в групі - 90 хвилин. Індивідуально - по запиту студента.

Вартість навчальних матеріалів не включена у вартість курсу. Ви можете купити матеріали або у школі, або ж самостійно. Станом на початок 2017-го року вартість книги 310 грн, зошита - 160 грн

Так. У нас є можливість індивідуальних занять по скайпу.

Пробний урок - це перший урок в групі з метою визначення, чи підходить Вам група. Пробний урок безкоштовний у випадку, якщо група Вам не підходить і Ви хочете спробувати іншу. Якщо Вас все влаштовує і Ви вирішили залишитися у цій групі, пробний урок зараховується як перше заняття місяця.