Курси підготовки до IELTS/TOEFL

Хочете отримати найцікавішу і привабливу роботу у міжнародній компанії? Або плануєте подавати документи на іміграцію в США, Канаду, Австралію, Нову Зеландію, вступати на навчання до американських, канадських, австралійських, новозеландських, британських або ірландських університетів? Значить потрібно готуватися і здавати будь-який іспит з англійської мови у відповідності до міжнародної системи.

Таких іспитів досить багато, проте найбільшою популярністю і визнанням користуються саме IELTS і TOEFL. Викладачі школи англійської мови «Speak Now» допоможуть вам у процесі підготовки, порадять, як вкластися у формат іспиту, дадуть рекомендації щодо виконання завдань кожної секції іспиту, пропрацюють з вами кожен мовний аспект.

IELTS (International English Language Testing System) - міжнародна система тестування для визначення навичок володіння англійською мовою. Результат IELTS тесту дійсний протягом двох років з моменту здачі.

IELTS/TOEFL (індивідуально з українським викладачем)

  • 400 грн. за 60 хв.
  • 550 грн. за 90 хв.

IELTS/TOEFL  (індивідуально з носієм мови)

  • 600 грн. за 60 хв.
  • 850 грн. за 90 хв.

Підготовка до іспиту IELTS у школі англійської мови Speak Now допоможе вам навчитися правильно використовувати час і техніки при виконанні завдань, ознайомить вас зі структурою міжнародного тесту IELTS. Заняття з підготовки до іспиту IELTS посприяють поліпшенню вашого рівня англійської мови по всіх основних аспектах (аудіювання, читання, письмо і говоріння), удосконалення словникового запасу і граматики англійської мови, а також розвитку ваших умінь висловлювати свої думки усно або письмово.

Курс IELTS експрес розрахований на тих, хто бажає дізнатися більше про формат іспиту та раціональне використання часу під час тесту. Протягом даного курсу ви познайомитеся з техніками виконання завдань за всіма видами мовної діяльності (аудіювання, читання, письмо і говоріння) і застосуванням їх на практиці.

Курси IELTS стандарт і IELTS вихідного дня розраховані на тих, хто додатково до знань про формат тесту бажає підвищити рівень володіння англійською мовою за допомогою збільшення словникового запасу та аналізу типових лексико-граматичних помилок. Обидва курси охоплюють основні теми, що найчастіше зустрічаються на іспиті, завдання побудовані в екзаменаційному форматі, розбираються стратегії виконання завдань.

Курс IELTS індивідуально особливо підходить для тих, хто бажає приділити більше часу для тренування окремих аспектів мовної діяльності, наприклад, speaking або writing. Заняття проводяться в офісі школи англійської мови Speak Now в центрі Києва або по Skype.

Заняття проходять по навчальних посібниках Cambridge University Press (IELTS Complete, The Official Cambridge Guide to IELTS, New Insight into IELTS) та інших видавництв.

Перед початком занять, а також після їх закінчення, слухачам пропонується здати безкоштовний пробний іспит (Mock Exam) за форматом IELTS. Mock exam дозволяє визначити попередній бал і дає можливість попрацювати над помилками до здачі основного іспиту. Результати пробного іспиту з коментарями викладача студент отримує по електронній пошті через 3-5 днів після іспиту.

Хочете знати більше?

Відвідайте сторінку з найбільш поширеними питанням з приводу вивчення англійської мови у школі «Speak Now»

Питання-відповіді