Корпоративне вивчення англійської мови

Мовна школа «Speak Now» пропонує вивчати англійську мову у колі колег прямо на робочому місці, не витрачаючи час на поїздку до місця навчання. Переваги очевидні: спільні інтереси і звичний колектив роблять заняття англійською більш продуктивними, займатися можна в обідню перерву, до або після роботи, навчання англійській можливо за індивідуальною програмою (у певній сфері діяльності) від початкових до вищих рівнів або проведення разових занять (консультативно за певною тематиці).

З українським викладачем (індивідуально)

  • 450 грн. за 60 хв.
  • 600 грн. за 90 хв.

З носієм мови (індивідуально)

  • 600 грн. за 60 хв.
  • 750 грн. за 90 хв.

З українським викладачем (група 2-6 чоловік)

  • 600 грн за 60 хв.
  • 800 грн. за 90 хв.

З носієм мови (група 2-6 чоловік)

  • 700 грн. за 60 хв.
  • 1000 грн. за 90 хв.

Вивчення англійської у школі англійської мови «Speak Now» розпочинається з попереднього тестування для визначення рівня володіння англійською мовою ваших колег і складання індивідуальної програми вивчення англійської з урахуванням особливостей та потреб вашої компанії, професійної спрямованості, середнього рівня володіння англійською мовою майбутніх студентів та їхніх лінгвістичних уподобань і пріоритетів. Для цього необхідно пройти безкоштовний тест з англійської у нас на сайті, в аудиторіях нашої школи англійської мови у центрі Києва або в офісі вашої компанії.

При корпоративному вивченні англійської мови викладач приїде в офіс вашої компанії у зручний для студентів час. Можна вивчати англійську індивідуально або в групах по стандартній або кастомізованій програмі. Навчаючись в оточенні колег, взаємне спілкування англійською мовою може мати місце не тільки у навчальний час, що сприяє поступовому зануренню в англомовне середовище.

Корпоративне вивчення англійської мови у школі «Speak Now» передбачає поточний і підсумковий контроль прогресу у вивченні англійської мови, контроль відвідуваності занять, сертифікат і рекомендації по завершенні курсу.

Хочете знати більше?

Відвідайте сторінку з найбільш поширеними питанням з приводу вивчення англійської мови у школі «Speak Now»

Питання-відповіді